Sales round-up: Anne Klein's handbags * Torebki Anne Klein

Photo from Talent House

I don't know how many of You have heard about Anne Klein. She has been one of the first fashion designers who encouraged women to mix & match accessories to enhance their looks. Her idea was to create sophisticated and yet effortless clothing. I just love the company's motto

we make classics fashionable

Anne's secret for success: creating a brand with prices under the designer-label fashion but with better quality while still maintaining almost the same look.

I am about to share my favourite picks from her handbags' lines under 50 euros. You can achieve a very fine look without breaking the bank and still getting items that will surely last very long.

Click on a description under every photo to go to the website. Handbags are available in various colours.

Do You know any fashion designers or shops that could help us achieving more elegant and sophisticated look without breaking the bank? 

Nie wiem ile z Was słyszało o amerykańskiej projektantce mody, Anne Klein ( urodzona w żydowskiej rodzinie jako Hannah Golofski - Polka?). Jest ona jednym z pionierów w świecie mody. Zachęciła kobiety i właściwie nauczyła, jak dobierać dodatki i akcesoria do ubrań, by podkreślić urodę i atuty figury. Jej ideą było stworzenie kolekcji ubrań, które były wyszukane, a jednocześnie wyglądły lekko i naturalnie. Ja sama uwielbiam motto firmy (nie wiem jak ładnie przetłumaczyć to na język polski, żeby tego nie zepsuć):
 

we make classics fashionable

Powód, dla którego osiągnęła sukces jako projektantka to stworzenie linii ubrań i akcesoriów, których ceny były niższe od drogich marek, ale jednocześnie jakość była lepsza, a fason podobny do tych z najwyższej półki (na wikipedii można znaleźć informacje o tym jak przycinała kilka centymetrów w płaszczach, a nikt i tak nie zauważał różnicy).

Dziś podzielę się z Wami moimi ulubionymi opcjami z kolekcji torebek Anne Klein poniżej 50 euro. Możesz stworzyć wspaniałe kreacje, które wyglądają drogo bez rozbijania banku i jednocześnie zaopatrzyć garderobę w kilka dodatków, które z pewnością będą Ci służyć na dłużej.

Kliknij na opis pod każdym zdjęciem, żeby przejść do sklepu. Torebki są dostępne w różnych kolorach.

Znacie jakiś projektantów mody, albo sklepy, które mogą pomóc nam w wyglądniu bardziej elegancko bez wydawania bajońskich sum?

My favourite!! * Moja ulubiona!!Coast is Clear Small Chain Tote

Let The Sunshine In Clutch