Shoes' round-up: Manfield * Przegląd butów: Manfield

I love Manfield because I can get there my Clarks :)Today I would love to share my classy and elegant picks. Fell free to share links to Your favourite fashion stores online.
 
Click on a description under every photo to go to the webshop.

Summer is almost over but if You're planning a holiday in some hot places, You can get summer footwear for half of the price. I am already preparing my wardrobe for autumn, so in the gallery You will see plenty of boots. There are also some handbags that I find very timeless. Once they are bought, surely You will be able to use them over years.

Uwielbiam sklep Manfield, ponieważ mogę tam między innymi dostać swoje Clarksy :) Dziś podzielę się z Wami moimi preferencjami, co do eleganckich butów. Nie krępujcie się zostawiając w komentarzach na dole, pod wpisem linki do Waszych ulubionych sklepów.

Kliknij na podpis pod każdym zdjęciem, żeby przejść do strony, gdzie znajdziesz każdy z produktów.

Lato już prawie za nami (mówią, że w piątek w Amsterdamie zacznie się już jesień, więc został nam ostatni tydzień na cieszenie się ładną pogodą). Letnie obuwie jest teraz wszędzie na przecenach, więc jeśli planujesz wyjazd do jakiegoś ciepłego miejsca, możesz jeszcze ciągle kupić sandałki po połowie ceny. Ja sama powoli przygotowuję swoją garderobę na jesień, więc w galerii poniżej zobaczycie dużo botków. Postanowiłam zamieścić też zdjęcia torebek, które według mnie mają ponadczasowy styl. Raz kupione z pewnością będą służyć latami.