Sales round-up * Przegląd wyprzedaży MODEMUSTHAVES

I do hope You are all doing great. I have not posted anything about sales recently but have decided to do so. As most of You know I am not a great keen on buying and getting things from places where everyone shops (there is a huge possibility that You will dress from the top to the bottom as Your friend... it has happened to me ONCE), plus it is a nice feeling when You can share with Your girlfriends about a new web shop that You have discovered and to encourage them to have a look.

I am not necessarily happy with current summer trends (except the midi skirts). There are a few Dutch stores out there which try to keep their lines trendy and yet classy.
 
Today I want to share with You some classy picks that I have found on sale (I shop only on sales everywhere as most of You know. I think there is no point of buying freshly launched fashion lines if they are on sale after 3 weeks. I would rather wait).

Mode Musthaves is a Dutch store with items in its collections inspired by fashion shows and current trends (not all trendy things are classy, but all classy pieces are trendy, do not forget!!).

Let me show You what I have found in their web shop. The stock is full of carefully picked items and that means it is not that big. If You like something, do not hesitate and just get it!

 

Starting from the left hand side at the top: 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 *  8 * 9 * 10

I would be more than glad if You could share what is Your inspiration for this summer (leave a link to a webshop or pics that inspire You). The weather in Amsterdam is not very hot, so coats and warm jumpers are more than fine.

Number 9 is for me just funny and cute, and I do want to get the watermelon shirt to not to look too serious - being classy and elegant does not mean being deadly serious, right?

Thank You for reading!!

Do not forget about our elegant giveaway. There are three sets of jewellery waiting for You!! Click here for some more information.Have a beautiful day :)

Mam nadzieję, że wszystkie macie się świetnie (i łapiecie słońce). Dawno już nie pisałam o przeglądzie wyprzedaży, ale dziś nadszedł ten dzień, kiedy chcę się z Wami podzielić  tym, co upolowałam, albo mam zamiar 'upolować'. Jak większość z Was wie, nie jestem wielką fanką kupowania w sieciówkach (chyba nie gorszego uczucia, niż bycie ubraną od stóp do głów dokładnie tak samo jak kobieta obok Ciebie... a raz mi się to zdarzyło!!). Wszystkie chcemy wyglądać eksluzywnie i nie ma w tym nic złego (nigdy nie przepraszaj za byciem sobą!!). Poza tym, która z nas nie lubi dzielić się własnymi odkryciami i pokazywać swoim koleżankom nowych sklepów online, o których nie miały wcześniej pojęcia i zachęcić je do zerknięcia, co jest w asortymencie?? (wszystkie lubimy!!)

Nie jestem w jakiś szczególny sposób zadowolona z obecnych trendów (ale to ja i podobają mi się jedynie spódnice midi). Jest kilka holenderskich sklepów i projektantów, które próbują iść wraz z modą, ale potrafią utrzymać swoje kolekcje w bradziej klasycznym tonie.

Dziś chcę podzielić się z Wami moimi eleganckimi zdobyczamy z wyprzedaży (ZAWSZE kupuję na wyprzedażach. Nie ma dla mnie sensu kupowanie ze świeżo wypuszczonych kolekcji, skoro po trzech tygodniach wszystko jest na przecenie. Wolę poczekać.)

Mode Musthaves to holenderski sklep designerski, którego kolekcję są zainspirowane pokazami mody i obecnymi trendami (nie wszystkie trendy rzeczy są z klasą, ale wszystkie rzeczy z klasą za zawsze trendy).

Poniżej jest to, co znalazłam w ich sklepie online. Magazyn jest pełen bardzo starannie dobrany, co oznacza, że nie jest taki duży. Jeśli jesteś do czegoś przekonana, podoba Ci się to kup to.

Zaczynając od lewej strony w górnym rogu:  1 * * 4 * 5 * 6 * *  8 * 9 * 10 

Będę bardzo wdzięczna, jeśli zechciałybyście podzielić się tym, co Was inspiruje tego lata. Nie musisz tego koniecznie mieć, ale może widziałaś ciekawą stronę w Internecie, albo galerię z linią ubrań, która Ci się podoba. Wrzuć link na dole pod wpisem, albe na naszej stronie na Facebook'u.

Pogoda w Amsterdamie nie rozpieszcza, więc ciepłe swetry i płaszcze są idealne tego lata.

Numer 9 wydaje mi się nie tyle zabawny, co też przeuroczy. Bycie elegancką i z klasą nie oznacza byciem tylko poważną, prawda? Koszulkę z arbuzami chcę mieć :)

Nie zapomnijcie też o naszym eleganckim rozdaniu. Trzy zestawy biżuterii są do wygrania. Kliknij po więcej szczegółów, tutaj.Życzę Wam wszystkim niezwykle udanego dnia :)