Spring cushions * Wiosenne poduszki

I have not written about interiors and décor for a long time. I love beautiful, timeless and elegant designs. I think that a truly elegant lady cares about her surrounding as much as about herself; whatever You have inside of You will come out and will reflect who You are.

I am not a great keen on overspending money and following blindly trends. If You are smart enough You'll be able to create a beautiful house without breaking the bank.

Pillows and cushions are one of those accessories that may refresh Your interior. If You have already a few cushions, it might be a high time to change their covers. Spring reminds me of freshness and bright colours, but I am always trying to get something classy so it may be used for a longer period of the time.

I have been through my favourite Dutch online stores with decor items and would like to post a few examples what I have been having in my mind.

I will try to post a few pictures of interiors with pillows to show You that such a small and inexpensive item may change Your house.

P.S. Thanks for stopping by and posting a comment. All spam will not be approved (self-promoting posts with links to websites and similar). This blog is a place for fruitful and quality dialogue, not advertising. I look forward to reading Your inspiring comments.

What are Your ideas on refreshing rooms' decor in Your house?
What are Your favourite home decor stores?

 


Nie pisałam już bardzo długo o wnętrzach. Jak wiecie kocham pięknę, ponadczasowe i eleganckie projekty. Myślę, że prawdziwie elegancka kobieta dba o swoje otoczenie w takim samym stopniu jak o samą siebie; cokolwiek nosisz w sobie wyjdzie na zewnątrz i odbije to kim jesteś.

Nie jestem zwolenniczką przepłacania (i chyba nikt nie jest) oraz ślepego podąrzania za trendami. Jeśli jesteś wystarczająco sprytna, będziesz w stanie stowrzyć piękny dom bez wydawania bajońskich sum.

Poduszki to jedne z tych akcesoriów, które są w stanie odświeżyć, a czasem kompletnie zmienić Twoje wnętrza. Jeśli masz już kilka poduszek w domu, może to najwyższy czas na zmianę poszewek. Wiosna przypomina mi o świeżości i jasnych kolorach, ale mimo wszystko zawsze staram się znaleźć coś w ponadczasowym i klasycznym stylu, by ta rzecz służyła mi dłużej.

Przejrzałam kilka z moich ulubionych holenderskich sklepów online, które sprzedają artykuły do dekoracji domów i wnętrz. Chciałabym podzielić się z Wami, co chodziło mi po głowie.

Wrzucę też kilka zdjęć z Internetu z projektami wnętrz, gdzie poduszki potrafią całkowiecie odmienić wystrój pokoju.

P.S. Dziękuję za poświęcenie kilku minut i skomentowanie artykułu. Wszystkie komentarze zawirające spam (tj. wpisy mające na celu autopromocję stron internetowych i blogów) nie będą moderowane. Ten blog to miejsce owocnego i jakościowego dialogu, a nie reklamy. Czekam z niecierpliwością na Wasze inspirujące komentarze.

Jakie są Wasze pomysły na odświeżenie wystroju pomieszczeń?
Jakie są Wasze ulubione sklepy z dekoracjami wnętrz?

1. Kwantum

 

And some interior decor...
I jeszcze trochę wystrojów wnętrz...