Networking

Good afternoon, I hope You're all doing great. First of all I want to thank all of You who constantly follow and read my blog. Without You I wouldn't be here. There have been articles published in the Polish media on the blog (click on the MEDIA section) and there's an interview coming up. It's our success. You're my inspiration to keep on writing and posting - you're the ones who send me comments, messages, letters, notes. THANK YOU!!

Tonight I'm going to attend a social networking event organised by Amsterdam Small Business Network (ASBN). I hope I'll get in touch with some local entrepreneurs to present You quality products, places and services around the city. If You live and are just visiting Amsterdam, let me know. I'd love to meet You in here.

There are significant changes coming up within next few weeks and I'm really busy working on improvements within our community. There'll be a Lady's Club group on Facebook open soon, so classy women from all around the world can exchange ideas, thoughts and inspire one another. The visual and technical side will get a turnover as well - I'm discussing details with graphic and website designers.

I'd like to involve those You'd like to have some kind of contribution to those changes. At the beginning of next week, a BIG contest will be announced and a great and elegant prize to be won. I want You to start thinking about re-branding the blog (the concept stays the same, it's just about the name which seems being too long for some of You). The best idea will be award winning.

I wish for You a nice day and encourage You to get in touch with me and other blog followers via Facebook or Google+. I know and keep in touch with some of You which is as great as inspiring and motivating. Let's our community grow and spread the message among one another about classy, strong and elegant ladies who are ready to shine :)

The photo in the background comes from the Internet

Witajcie, mam nadzieję, że macie się dobrze. Przede wszystkim chciałabym gorąco podziękować tym, którzy regularnie odwiedzają i czytają blog. Bez Was nie byłoby mnie tutaj. W poskich mediach zostały opublikowane artykuły o blogu (odsyłam do sekcji MEDIA) i w ciągu kilku dni pojawi się wywiad. To przede wszystkim NASZ SUKCES. To Wy jesteście moją inspiracją, by pisać dalej i to od Was dostaję wszystkie słodkie i urocze wiadomości, kartki, notki, listy i komentarze. DZIĘKUJĘ.

Wieczorem biorę udział w spotkaniu towarzystkim organizowanym przez Amsterdam Small Business Network(ASBN), by nawiązać kontakt z lokalnymi przedsiębioracami. Mam nadzieję, że dzięki temu będę mogła zaprezentować Wam jakościowe miejsca, usługi i produkty w i z miasta. Jeśli mieszkasz w Amsterdamie, albo planujesz go odwiedzić to daj mi znać. Z przyjemnością Cię tutaj spotkam.

W ciągu kolejnych tygodni na blogu pojawią się znaczne zmiany i naprawdę zajęłam się wprowadzeniem ulepszeń do naszej małej społeczności. Wkrótce na Facebook'u pojawi się grupa Lady's Club, która pozwoli kobietom nie tylko z Polski, ale z całego świata spotkać się w jednym miejscu, by dzielić wspólne idee, pomysły i aby inspirować siebie nawzajem. Strona techniczna i wizualna też przejdzie radykalne zmiany - obecnie jestem w trakcie dyskusji z grafikiem i projektantem stron internetowych.

Te z Was, które chciałyby w jakiś sposób wnieść swój wkład w planowane metamorfozy to serdecznie zapraszam do zaaganżowania się (możesz zostawić komentarz tutaj albo na Facebook'u, albo skontakowac się ze mną używając formularza kontaktowego). Na początku przyszłego tygodnia zostanie ogłoszony WIELKI konkurs z bardzo elegancką nagrodą do wygrania. Chciałabym zachęcić Was do przemyślenia zmiany marki (koncept pozostaje ten sam; po prostu część czytelników uważa, że nazwa jest za długa). Najlepszy pomsył zostanie nagrodzony. Szczegóły konkursu będą ogłoszone za tydzień.

Życzę Wam wszystkim niezwykle udanego dnia i zachęcam do nawiązywania znajomości przez platformę Facebook, albo Google+. Niektóre z Was poznałam online i mam regularny kontakt i jesteście po prostu tak samo wspaniałym jak i motywującymi do działania kobietami. Tak więc, niech nasza społeczność rośnie i mówcie innym o tym, że eleganckie i silne kobiety z klasą są gotowe, by wreszcie zajaśnieć.

Zdjęcie w tle pochodzi z Internetu.