Elegant winter coats

Photo by moogirl2, Flickr

As the weather has changed and it's getting cold in Amsterdam, it's high time to hunt for some winter coats and jackets. I went shopping today and to have a look in most of the stores in the city. I'm still happy with my black coat that I bought 2 years ago, but I might get something in a shade of grey or something totally bold like... red.

Today I would like to share with You what I've seen in two shopping malls in Amsterdam, de Bijenkorf and V& D.

Photos of fashion items come from the Internet

YOU MAY ALSO LIKE

Photo by "Mr.Lincoln", Flickr

Jako, że pogoda się zmieniła i robi się zimno w Amsterdamie, najwyższy czas na upolowanie czegoś na zimę jak na przykłąd płaszcz, albo kurtka. Byłam na zakupach i przy okazji rozejrzeć się po sklepach w mieście. Jestem wciąż zadowolona ze swojego czarnego płaszcza, który kupiłam 2 lata temu (chociaż... dość schudłam w ciagu ostatnich kilku tygodni i teraz ten płaszcz wydaje mi się jak wór), ale może kupię sobie coś w odcieniu szarości, albo coś całkiem jaskrawego jak.... czerwień.

Dziś chciałabym podzielić się z Wami, co widziałam i przymierzałam w dwóch centrach handlowych w Amsterdamie, czyli w de Bijenkorf i V& D.

Pamiętajmy, że nie liczy się rozmiar na metce podczas kupowania płaszczów i kurtekzimowych. Zazwyczaj ubieramy się na cebulkę i tyjemy w okresie jesienno - zimowym, więc nie warto kupować zimowych okryć, które leżą jak ulał. Powinnyśmy czuć się zawsze pięknie, elegancko i przede wszystkim wygodnie.

Wszystkie zamieszczone poniżej płaszcze są dostępne w różnych odcieniach. Zawsze można znaleźć coś w niższej cenie, a o podobnym kroju.

Starajmy się wyglądać przede wszystkim stylowo, z klasą i elegancją, a nie trendy.

Zdjęcia poniżej pochodzą z Internetu.

1. Reiss

PODOBNE WPISY