Welcome, my name is Sarah (I am half Polish and half German) and I am a founder of this blog.

Encouraging others gives me loads of satisfaction. In this blog I would like to write my points of view (adding some fresh perspectives and opinions) so women may discover once again the forgotten art of being graceful, sophisticated and classy in this modern world. It is a life journey during which I would like to share with each and every one of us what inspires and encourages me, what I learn and discover in life. Life is the greatest teacher anyway.


Feel free to leave comments or/ and contact me.

Love, Sarah

Witam, nazywam się Sara i jestem założycielką tego bloga (i jego poprzedniej wersji). Moim marzeniem jest, by prawdziwe i silne kobiety żyły jak najlepiej i nigdy nie żałowały faktu, że są kobietami; eleganckie, pełne czaru i powabu, zachwycające w życzliwy sposób ludzi wokół siebie.


Dużo satysfakcji daje mi zachęcanie innych do odkrywania ich potencjału i osiągania ich celów i marzeń. W tym blogu chcę rzucić nową i świeżą perspektywą, by kobiety odkryły na nowo tę zagubioną sztukę ( w tym feministycznym świecie) jak być pełną gracji, wyrafinowania i klasy damą we współczesnym społeczeństwie. Dołącz do mnie do tej wspaniałej wyprawy, gdzie podzielę się z Tobą codzienną etykietą, nowoczesnymi manierami i pięknem życia z gracją. Znajdziesz tu także inspirujące cytaty, eleganckie wystroje wnętrz, coś z ponadczasowego szyku oraz porady na temat odżywiania. Podzielę się z Tobą także kilkoma własnymi, krótkimi historiami, wyzwaniami i doświadczeniami. Życie, jak wiadomo jest najlepszym nauczycielem.


Osobiście dużo podróżuję i od kilku lat nie mieszkam już w Polsce. 

Nie krępuj się zostawiając komentarz, albo wysyłając do mnie wiadomość.


Pozdrawiam, Sara